Твір на тему: “ЧИ ХОТІЛА Б Я НАПИСАТИ ВЛАСНУ КНИГУ”

загрузка...

Твір на тему: “ЧИ ХОТІЛА Б Я НАПИСАТИ ВЛАСНУ КНИГУ” 1.50/5 (30.00%) 2 votes

Твір на тему: "ЧИ ХОТІЛА Б Я НАПИСАТИ ВЛАСНУ КНИГУ"

Проживаючи життя, кожна людина пише власну книгу, хоча навіть не задумується про це. Усі звикли до того, що на написання спроможні виключно письменники або ж навіть поети, а простолюдини не здатні осягнути таке мистецтво.Однак, абсолютно кожен таки дійсно є автором власної книгиможливо, він ніколи не опублікує її, але всі історії зберігаються в голові. Наш мозокпрекрасна і водночас потворна книга. Є моменти, котрі хочеться поставити на повтор, нібито знову перечитати, пережити, але, згідно із законом підлості, сіра речовина часто себто блокує їх. Та саме те, що відтворювати не хочетьсябликає перед очима, наче зіпсована картинка.

Якщо серйозно говорити про те, чи хотіла би я написати власну книгу, взявши до рук ручку або ж сівши за екран ноутбука, то моя відповідь скоріше буде заперечливою, аніж навпаки. Письменництвоце вельми складна робота, хоча інколи нам так не здається. Коли читаєш книгу, то гадаєш, що автор працював на неї так само на одному подиху, як зараз прочитуєш її ти.

В більшості випадках автори проходять крізь біль, піт та сльози, аби досягнути омріяного готового сюжету. Є ще багато нюансів, зважаючи на які, я б не хотіла писати книги: ні власні, ні на оглядові привселюдні публікації. Тим не менш, бажання читати чужі шедеври залишається непереборним.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *