Твір на тему: “Брехня -добре чи погано?”

загрузка...

Твір на тему: “Брехня -добре чи погано?” 2.25/5 (45.00%) 4 votes

Твір на тему: "Брехня -добре чи погано?"

Це з дитинства, з самих малих літ, як тільки ми почали чути, нас обманювати навіть батьки, а коли самі навчилися розмовлятинавчилися обманювати самі.
Брехню ми чуємо скрізьпо телевізору, в інтернеті, на вулиці, в магазині, на роботі, та скрізь.
По телевізору на нас певним чином хочуть вплинути, даючи нам не потрібно інформацію, відходячи від теми, завуальовуючи інформацію, але головнеобманюють.
Навіть, кожен може згадати, що мама в дитинстві обманювали дитину кажучи, що якоїсь речі немає, просто тому, що маленькій дитині їй не можна, як це не трагічно, але це теж обман.
Так що, виходить, обман і брехня це нормально і в цьому нічого поганого не має? Тобто всі ми можемо брехати рахуючи це за нормальне?
Також мене «вбиває» фразабрехня в благов чиє це благо ця брехня. Тобто: «Коханий, пробач, що я тобі збрехала, що зрадила, просто я думала, що тобі так буде кращея хотіла зробити як ліпше». Так, приклад звичайно грубий, але ж це так все і є.
Особисто я, брехню не приємлю в будьякій формі, я її не переношуі навіть саме слово мені теж не подобається. Може це через те, що мене в моєму житті багато обманювали, брехали в обличчя, насміхалися, виставляли в поганому світлі, в принципі мене може зрозуміти лише  людина, яка була в такій ситуації і відчувала те, що і яі знає як це.
Брехати і своєму житті чи ні, це дало кожногосуто індивідуальне, але як не крутив житті завжди все виходить на поверхню.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *