Твір на тему: “Боротьба за природу”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Боротьба за природу"

У наш час люди давно вже забули, що природу потрібно берегти, що завдяки ній ми дихаємо і живемо, чи земля на яку ми кидаємо, що заманеться, нас годує. Ми не цінуємо і не піклуємося про те, про що варто було б.Зараз в людей інші, «важливіші» справи і цінності. Ми ламаємо дерева для того, щоб розпалити багаття, рубаємо дерева, для того, щоб писати на папері, який списаний ми викидаємо, забуваючи натомість посадити  нові дерева.

В наш час люди вміють лише нищити, а не берегти не задумуючись над тим, яким повітря будуть дихати наші діти та внуки. Люди стали забувати про завтрашній день, думаючи лише за сьогодні, складається таке враження, що люди живуть одним днем. Але чому так, чому люди так байдуже ставляться до навколишнього середовища?

Невже самим не приємно вийти на подвіря і вдихнути повні легені свіжого та чистого повітря, а не засміченого сигаретним димом, чи вихлопами газів з різноманітних фабрик та заводів.

Я наприклад, дуже люблю босоніж гуляти в літню ранкову пору по зеленій, молодій травичці, а нажаль, востаннє, як я це робилая порізала собі ногу об розбите скло зпід пляшки пива та наступала на цигарки, і знаєте, це так не приємно і так соромно за наш народ, адже аби кожен дотримувався хоч елементарних правил, та робив хоч мінімальний вклад в природу, я впевненавіддача була б безцінна.

Саме тому, я раз на місяць закликаю своїх однокласників весною прибирати на лузі та садити молоді деревця. Бережіть природуі природа берегтиме нас!Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *