Твір на тему: “Біло-жовта квіточка”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Ніжна ромашка знайома всім, як символ простоти. Унікальність ромашки в поєднанні простих кольорів: білого та жовтого, ці два кольори надають їй особливої чарівності. Ромашкаскромна красуня.

Твір на тему: "Біло-жовта квіточка"

Таку цікаву квіточку полюбляють багато дівчат. Хлопці часто дарують дівчатам букети із квітів ромашки, адже ромашка церомантична квітка. Росте ця квітка всюди: біля доріг, на клумбах, на полях, в лісах. Поодинокі ромашки можна зустріти у великих містах, звісно це трішки дивно, але жителям міст поодинокі ромашки милують око.Вчені говорять, що існує 350 різновидів цієї рослини. Розпоширена по всій території України. Ромашка зовсім не вибаглива, може рости на дуже забруднених місцевостях. Виростає близько 40а сантиметрів.

Має приємний запах. Часто ромашку використовують в медицині, адже рослина має цілющі властивості. Ромашка відноситься до родини айстрових. Мабуть, кожна людина пам’ятає ромашку з дитинства. Чай з ромашки дуже смачний, його дозволено пити навіть немовлятам.

Допомагає він при застуді, розладах шлунка та проблемах із печінкою. Ромашковий чай допомагає заспокоїтися та заснути. Дуже популярним є гадання на ромашці, яке називаютьлюбить нелюбить“. Кажуть що гадати на ромашці можна тільки людині з чистою душею.

Також, з давніхдавен дівчата вплітали ромашку в свої віночки, ромашка надавала віночкам прекрасності. Гарно виглядає квітка з маками та волошками. Давня легенда розповідає про те, що ромашки ростуть там де падають зорі з неба. Отже, ромашка є дуже корисною квіткою, яку цінують за її чудові властивості та магічну красу.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *