Твір на тему: “Безпека в моєму місті”

загрузка...

Твір на тему: “Безпека в моєму місті” 2.60/5 (52.00%) 5 votes

Твір на тему: "Безпека в моєму місті"

Що таке безпека? Перш за все, без вагань можна сказати, що це повна відсутність будьяких факторів ризику, котрі так чи інакше здатні вибити людину зі звичної їй колії.

Цими днями у нашій країні безпека посідає особливе значення, зважаючи на те, що впевненості у ній у громадян стає дедалі менше, й то не дивно. Отож, що ж уособлює поняття «безпечне місто»? Наріжним каменем для безпечного пересування вулицями чи бодай прогулянками у парку є, безумовно, самі люди. Усе у наших руках.Ми здатні спричиняти небезпечні ситуації, але водночас з цим вони підвладні саме нам для усунення. Безпечне містоце відремонтовані світлофори, почищені дороги (якщо пора рокузима), вуличні ліхтарі, які не махлюють, а таки світяться вечорами, щоби мешканцям міста було легше добиратися до своїх домівок!

Життя також стане набагато спрощеним, якщо місцева влада намагатиметься регулярно проводити стерилізацію вулиць (не буквально, звичайно ж). Для цього слід систематично слідкувати за безпритульними тваринами, забираючи їх у спеціальні притулки, адже тоді користь буде подвійна: і тварини задоволені, і для людей краще. А також безхатченків, котрі не мають постійного місця проживання, потрібно забирати до особливих прихисток, які створені для таких людей.

Отже, безпека у місті безпосередньо залежить від людей. Якщо громадянам байдуже, де вони живуть, то мови про комфортабельне проживання не може й бути! Тому дбайте про своє місто, беріть ініціативу у свої руки, звертайтеся до рад місцевого самоврядування та поліпшуйте умови проживання!Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *