Твір на тему: “БЕЗПЕКА НА ДОРОГАХ”

загрузка...

Твір на тему: “БЕЗПЕКА НА ДОРОГАХ” 5.00/5 (100.00%) 1 vote

Твір на тему: "БЕЗПЕКА НА ДОРОГАХ"

Цими днями питання про безпеку на дорогах стало, як ніколи, актуальним. Люди були, є та, на превеликий жаль, таки будуть не зовсім чесними. Безумовно, мається на увазі не усе населення, а лише певних екземплярів, котрі, якщо купують водійське посвідчення, не пройшовши добросовісно іспит, спричиняють чимало проблем для невинних громадян.Для безпечних їзди на дорогах або ж переходу з одного пункту до іншого, ще споконвіків, як тільки зявився транспорт, вигадували різні правила, котрими керувалися водій та пішоходи. Зараз у нас є світлофори, котрі, до речі, бувають багатьох видів, адже людство розвивається, еволюція продовжується, тому у голові людей виникає усе більше розумних та корисних думок!

Світлофорелементарний, здавалося б, пристрій, який допомагає нам орієнтуватися на дорогах. Показавши картинку цього приладу, навіть дитина скаже, що ж то таке. Цей пристрій має три кружечка, вміщених на випуклий екран, котрі показують наступні кольори: червоний, жовтий (інколипомаранчевий) і зелений. Червоний означає, що перехід для пішоходів заборонений, а для водіїв в той же час світиться зелений колір, що означаєдорога вільна. Із іншими кольорами все аналогічно.

Звісно ж, цей принцип часто порушують, однак безпека на дорогаце невідємна складова здорового життя, тому треба дотримуватися правил та не порушувати їх, незважаючи на те, поспішаєш ти кудись чи ба запізнюєшся!Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *