Твір на тему: без мови немає народу

загрузка...

Твір на тему: без мови немає народу 3.60/5 (72.00%) 5 votes

Твір на тему: без мови немає народу

Без мови немає народу
У кожної людини існує своя система цінностей. Хтось живе заради кар’єри, хтось заради близьких, хтось вважає своєю метою створити сім’ю, а хтось прагне зібрати великий статок… Наші бажання та цілі, заради яких ми живемо можуть бути абсолютно різними, та є річ, яка з окремих осіб робить цілий народ – це мова.Сьогодні у світі існує величезна різноманітність мов та діалектів, але мало хто може похвалитися такою глибиною та милозвучністю як наша, рідна, українська мова. Ми володіємо значним скарбом, всю важливість якого просто не розуміємо. Адже маючи такий великий за обсягом, який сягає корінням ще у давні часи фольклор, просто не можливо не пишатися цим. На нашій землі народилося багато відомих на весь світ майстрів слова, які творили віками українську мову. Наприклад, пам’ятники Тарасу Шевченку установлені у більшості країн світу, а його знаменитий «Кобзар» перекладений понад 100 різними мовами.

Чому ж мова відіграє таку вагому роль у суспільстві? Справа в тому, що завдяки простим та буденним словам створюється побут та формуються народні традиції. Мова є невід’ємною частиною культури і робить з нас людей, які мають власну історію та звичаї. Завдяки цьому українці є окремим, мужнім народом, який точно знає чим йому пишатися!

Про роль мови можна говорити ще не одну годину, бо фактів та причин, які засвідчують про її важливість, можна назвати сотні, а то й тисячі. Головне зрозуміти, що, власне, мова і є тим самим стержнем чи опорою без якої, українців, як нації, мабуть, би й не існувало. Мова – це культура, мова – це побут, мова – це фольклор. Ось ці три речі роблять з нас окрему націю, а без них ми ніщо, просто купка окремих, нікому не потрібних людей. Ось, яке вагоме значення відіграють на перший погляд звичайнісінькі слова, але, на жаль, мало хто сьогодні вникає у їх суть та по-справжньому розуміє всю важливість рідної мови.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *