Твір на тему: “АВТОБУСИ ЧИ ТРОЛЕЙБУСИ?”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "АВТОБУСИ ЧИ ТРОЛЕЙБУСИ?"

Усе наше життяце суцільний рух; не помилковим буде твердження, що цілий день ми проводимо у якомусь транспорті, або ж на власних двох. Всетаки фізична терапія несамовито втомлює, тому громадський транспорт або власні машинице ті варіанти, котрі підходять точно для усіх!Добираючись зранку у школу, в університет чи на роботу, найлегше залізти у салон автобуса, однак ранок також характеризується годиноюпік, коли потіснитися майже неможливо!

Така ж історія і з вечором, коли усі втомлені хочуть якомога швидше добратися додому та спокійно відпочити від буденної рутини. Наступне питання полягатиме у тому, чим ж краще користуватися: автобусом чи тролейбусом? Перш за все, треба зауважити, що видів громадського транспорту є набагато більше, тому не слід забувати про примітивне метро (яке є не в усім містах нашої країни) чи трамвай.

Подруге, у кожного із вищесказаних видів є як свої переваги, так і свої недоліки. Автобус набагато швидший, ніж тролейбус, тому що має менші габарити, а ось тролейбусекономніший певною мірою, оскільки працює на електриці. Тут доречно буде сказати, що на колір та смак товариш не всяк, тому кожен користується тим видом транспорту, який є йому доступним й комфортабельним. Однак дещо таки можна порадити: якщо ти кудись запізнюєшся, то ліпше викликати таксіціна виправдає сподівання.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *