Твір на тему: “АВАРІЇ НА ДОРОГАХ”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "АВАРІЇ НА ДОРОГАХ"

Аваріяце завжди щось страшне та моторошне, що тягне за собою шлейф або негараздів, або травм, або навіть більше тоголетальних розвязок, тобто смертей. Основною причиною усіх аварій (чи то на дорогах, чи то на великих станціях, чи то на фабриках з виготовлення побутової продукції) є недбалість людей.Самі незнання, непоінформованість або ж небажання слідкувати за певною фазою роботи спричиняють те, що потім змушує шкодувати про вчинене. Аварія на дорогах зазвичай стаються через те, що люди простонапросто нехтують елементарними правилами техніки безпеки, гадаючи, що вони краще знають, що треба робити. Саме той факт, що ми, неідеальні створіння у цьому світі, ставимо себе вище за інших, відіграє з нами злий, геть невдалий жарт.

Винними у нещасних випадках на дорозі є як люди, так й водії, котрі керують своїми транспортними засобами. Іноді саме пішоходи спричиняють тисняву, коли переходять дорогу на червоний колір світлофору, котрий чітко вказує на те, що перехід заборонений. Та ще можливий варіант, що водії перевищують швидкість, врізаються у стовпи, у інші машини, врештірешт збивають людей!

Дорогаце надто серйозно, тому ставитися до неї треба аналогічно. Переходити лише у відповідно відведених місцях, а якщо ти водій, то користуватися виключно вказівками дорожніх знаків, а не власними ідеями! Тож бережімо своїм життя, прислуховуючись до писаних правил не лише дорожнього руху.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *