Твір на тему: “Альтернативна версія поеми “Мойсей”. Частина III”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Однією з причин такого особливого ставлення до сестри є захоплення нашого героя токсичними речовинами, прагнення збуджувати себе психотропними препаратами та пристрасний потяг до наркотиків. За своє коротке життя Датан встиг продегустувати немалу кількість різновидів забороненого плоду. Припустимо це одна зі складових чоловічої слабкості, майже кожному молодику випадало на долю таке випробування, деякі з нас сприймають токсикоманію за нормальне явище у наш час, котре в більшості випадків розповсюджене серед молоді, особливо серед слабких духом чоловіків, що легко піддаються впливу невгамовних однолітків.Невміння відмовляти у будь-яких випадках призводить до фатальних наслідків, помилок, конфліктів, розчарувань та життєвих безвиходей. Треба бути сильною людиною аби запобігти виникненню тих чинників, що стосуються даної проблеми.
Дуже часто в сьогоденному соціумі існує принцип, що з віком між близнюками постає щось таке, що сприяє обом відрізнятися одне від одного, йти наперекір біологічним ознакам подібності та схожості.

Ні для кого з нас не секрет, риси характеру близнюків не завжди співпадають, це пояснюється прагненням бути єдиним і неповторним. Ситуація з Авіроном склалася по іншому, хоча спостерігається незначна подібність. Авірон, на відміну від Датана, діяв відкрито, окрім цього йому також були притаманні ознаки відвертості. Хлопця ніколи не обходила думка оточуючих, він прагнув жити в своє задоволення. З ранньої юності у нього з’явилась неабияка цікавість до представників його статі. Це проявлялося у тому, що Авірон ніколи не проводив часу в жіночих компаніях, суто чоловіки і жодної жінки серед присутніх на вечірках. Наркотики теж входили в раціон таких посиденьок. Датан, на той час ще не забруднена життям людина, намагався відгородити брата від усього поганого, знайти шлях порозумітися з ним та по своєму розтлумачити спосіб пізнання добра і зла.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *