Твір ан тему: ” ЧОМУ ТАК НЕОБХІДНО ДОТРИМУВАТИСЯ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ”

загрузка...

Твір ан тему: ” ЧОМУ ТАК НЕОБХІДНО ДОТРИМУВАТИСЯ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ” 3.75/5 (75.00%) 4 votes

Твір на тему: " ЧОМУ ТАК НЕОБХІДНО ДОТРИМУВАТИСЯ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ"

Інколи конкретні люди задаються питанням: «А для чого мені дотримуватися тих правил?», аргументуючи це тим, що життя себто створене для того, аби йти наперекір своїй долі, порушувати правила та ризикувати, адже, як відомо: «Хто не ризикує, то не пє шампанського!».Якщо ж кожен почне нехтуватися законами, правилами, порядками чи бодай звичайними принципами, то ми житимемо у країні, де панують хаос, рейвах й безлад. Правила створені не для того, аби контролювати народ, а саме для того, аби вберегти його від занепаду, що цілком можливо, якщо кожен почне вигадувати щось своє, що насправді не є перевіреним та може призвести до безповоротної смерті.

Візьмемо для прикладу елементарні й навіть дуже примітивні правила дорожнього руху. Уявіть собі, що коїлося б на дорогах, якщо б не булло ні світлофорів, ні регулювальник; якщо б люди намагалися добратися з однієї частини дороги до іншої, не маючи такої можливості, адже машини усе їдуть і їдуть, не бажаючи зупинитися, аби дати прохід людям! Виникли би сумбур та плутанина; не виключено, що це призвело би до багато численних смертей.

Тому нам слід чітко дотримуватися правил дорожнього руху, адже дорогаце місце, де людина проводить більше часу, ніж їй насправді здається. Ми весь час кудись прямуємо, й правильно робимо, адже рухце життя.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *