Твір на тему: “Багато друзів чи справді це вигідно?”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Чимало у цьому жорстокому світі є фальшивих людей, які заводять друзів, не розуміючи, що то не домашні улюбленці, лише для того, аби мати певну вигоду із дружби з ними.

Твір на тему: "Багато друзів чи справді це вигідно?"

Вони навмисно підтакують їм, догоджають, усміхаються в обличчя, а, відійшовши на крок назад, ціляться ножем у спину, розуміючи, що це «друг» уже відіграв потрібну роль у запланованому спектаклі і йому пора складати свої речі та йти геть.Говорячи про друзів, ми не можемо сказати, що нам вигідно дружити з тим хлопцем, чи з тією дівчиною, бо такі відносини уже не назвеш «дружбою». То, на превеликий жаль, більше схоже на якусь командноадміністративну або ринкову системувиключно ділові звязки й усе, що стосується роботи.

Дружбато не те, що має приносити вигоду; це те, що, в першу чергу, мусить приносити задоволення й щиру та широку усмішку на обличчі. Якщо ви розумієте, що є у вас такий псевдодруг, котрий схожий на енергетичного вампіра (усім відоме кліше), то ліпше уже попрощатися із ним, застрахувавши себе від зради.

То ж ті самі фальшиві друзі, котрі тільки те й роблять, що шукають вигоду у стосунках із людьми. Ці маневри можна проробляти із колегами на роботі, проте не з людьми, яким ви довірилися настільки, що зуміли назвати їх «товаришами», ба навіть – «друзями».Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *