Твір ан тему: “АВТОМОБІЛЬ МОЄЇ МРІЇ”

загрузка...

Твір ан тему: “АВТОМОБІЛЬ МОЄЇ МРІЇ” 4.00/5 (80.00%) 1 vote

Твір на тему: "АВТОМОБІЛЬ МОЄЇ МРІЇ"

Усі люди мають певні мрії. Хтось хоче завести домашню тваринку, проте йому забороняють це зробити, аргументуючи то тим, що це лиш заморока й клопіт. Хтось хоче успішно закінчити школу, аби мати можливість поступити в університет своєї мрії та здобути хорошу освіту, котра самостійно пробє дорогу на роботу із чудовою зарплатнею.Особисто я на даний момент мрію про автомобільце звучить дивно, адже у нашій країні чомусь водіївчоловіків набагато більше, аніж водіївжінок, що не є властиво, наприклад, для Європи чи Америки, та тим не менш.

Машина повинна бути чорного кольоруне такого, як небо уночі, а такого, як мокрий ґрунт після дощу (відтінків є багато, тому доречно буде уточнити!). Вона має бути зручна, містка, проте не вельми велика, якщо дивитися ззовніелегантна, лаконічна й маленька.

Здавалося б, дві вимоги не поєднуються між собою, проте з технікою цього століття люди здатні вигадати будьщо! Неабияк важливо, аби автомобіль міг без проблем пересуватися зимою, оскільки сніг часто стає проблемою для деяких машин, котрі простонапросто гальмують, будучи не в змозі проїхати. А також, аби авто не бачила перед собою ніяких проблем, їздячи по камянистій поверхні.

Мріятице замало. Треба виношувати цю мрію, перетворювати на ціль та добиватися. Для виконання вищесказаного треба трудитися в університеті та старанно працювати на роботі. Неможливого немаєє те, що всього лиш потребує більше часу.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *