Твір на тему: “Що таке кохання?”

загрузка...

Твір на тему: “Що таке кохання?” 4.33/5 (86.67%) 3 votes

Існує в людському житті почуття, досить тісно наближене до наших мрій. Це кохання. Переживання цього почуття дають нам відчуття захищеності від ударів долі. Почуттям людей властиво черствіти, дрібніти і перетворюватися на лід. Щаслива любов, на жаль, дається не кожному.Багато людей взагалі сумніваються у факті її існування, але так хочеться вірити в шанс, завдяки якому тебе відвідає чарівне відчуття, коли заради коханої людини ти здатний принести в жертву найціннішенавіть власне життя.
Саме такабезкорислива і всеохоплююча любов описана в оповіданні «Гранатовий браслет» Купріним. Жовтків прийняв рішення обірвати своє життя, тим самим благословивши кохану жінку. Він йшов назавжди, думаючи, що звільнить для Віри шлях, і життя налагодиться. Але постарому все бути вже не може, і тому дорога відсутня теж. Прощання з тілом люблячої людини стало кульмінаційним моментом життя героїні. Сила любові в цей момент стала рівною смерті.
Нашому одноманітному житті не вистачає казки про кохання, створеної І. А. Купріним. Нам хочеться, щоб жорстокою реальністю не були вбиті щирі почуття і любов. Для цього їх необхідно примножувати і пишатися ними. Істинної любові потрібно старанно вчитися, як кропіткої науки, адже людина відчуває в ній потребу, щоб придбати сенс життя. Людина, яка любить, здатна принести жертву заради щастя коханого, при цьому і сама вона переживає щасливі миті. Необхідно любові віддавати все найкраще, що ми відчуваємо, і чим можемо пишатися, тоді воно стане таким, як у творах.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *